جستجو   :  

گوشی پیکسل ایکس ال هم اکنون در فروشگاه گوگل

 

فروش گوگل پیکسل ایکس ال در گوگل استور

در کمپانی بزرگ گوگل، مسولان انبار که همیشه یک ماشین حساب به دستشان است، کمی در مطابقت تقاضای بازار و میزان تولید پرچمدار جدید این کمپانی اشتباهاتی داشته اند. پس از خبر عدم موجود بودن گوشی پیکسل ایکس ال، برای هفته ها جای خالیش در قفسه مارکت‌ ها و گوگل استور احساس می شد. همانطور که بالا هم اشاره کردیم، افرادی که این گجت را سفارش داده بودند نیز در چند هفته اخیر فقط در انتظار بودند. البته ساکنان کمپانی بزرگ گوگل برای دلجویی از افرادی که پرچمدارشان را سفارش داده اند و هنوز در صف انتظار هستند یک سورپرایز آماده کرده است؛ گوگلی ها برای دلجویی از این افراد علاوه بر گوشی، یک هدست Google Daydream View VR به ارزش ۷۹ دلار امریکا نیز به صورت رایگان فرستادند.

خب خبر خوب این است که گوگل پیکسل ایکس ال دوباره در فروشگاه گوگل برای خرید کاربران قرار گرفته است. البته همه مدلهای این گجت برای فروش قرار داده نشده اند، مثلا نسخه ۱۲۸ گیگابایتی رنگ نقره ای آن تمام شده و شما فقط می توانید رنگ سیاه آن را خریداری نمایید. اگر هم که دلتان یک نسخه ۳۲ گیگابایتی می خواهد، می توانید این گوشی را در رنگ‌ های دیگر خریداری کنید. فقط نسخه ۳۲ گیگابایتی آن دارای رنگ آبی است که فعلا خبری از آن در این فروشگاه نیست.

موجود شدن پیکسل ایکس ال

نسخه های گوگل پیکسل

خب بعد از کمی صحبت درباره وجود گوشی گوگل پیکسل ایکس ال و جزییات آن، بهتر است کمی هم به برادر کوچکتر آن بپردازیم؛ نسخه ۳۲ گیگابایتی گوگل پیکسل ۵ اینچی نیر در هر ۳ رنگ سیاه و آبی و نقره ای برای فروش موجود است. متاسفانه نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آن در هیچ رنگی فعلا برای خرید کاربران در دسترس نیست.

قیمت گوگل پیکسل ایکس ال

اگر که با ساختار قیمت گذاری در گوگل استور آشنایی ندارید، بگذارید تا کمی موضوع را برایتان باز کنیم، کاربر برای خرید یک گوگل پیکسل باید ۶۴۹ دلار و یا ۲۷.۰۴ دلار در ۲۴ ماه (خرید قسطی) پرداخت کند. نسخه ایکس ال آن نیز ۷۶۹ دلار یا ۳۲.۰۴ برای ۲۴ ماه قابل خرید است.

.

منبع: Phonearena

تاریخ درج  :  1395/11/23  
تعداد بازدید تا کنون :70

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

×