جستجو   :  

نسل بعدی گوشی های پیکسل به احتمال زیاد ضد آب خواهند بود

 طبق گفته های آقای مک کللان، شرکت گوگل مدتی را به کار کردن روی پیکسل ها اختصاص داد اما پس از مدتی در اواخر سال ۲۰۱۵ تصمیم گرفت همه چیز را کنار بگذارد و کار را از اول شروع کند. این بدان معنی است که گوشی های پیکسل و پیکسل ایکس ال که مدت زیادی روی آن کار شده بود، باید دوباره از ابتدا و طی ۹ ماه طرح ریزی شود که این کار باعث بر هم ریخته شدن بسیاری از مسائل می شود. بدون شک یکی از مسائلی که با مشکل روبروست، دوام یا قدرت پایداری پیکسل ها در برابر اجسام و اشیا است. شرکت گوگل قصد داشت که پیکسل ها ضد آب باشند ولی در آن مدت زمان کوتاه، قادر نبود تمام کارهایی را که قبلا اذعان داشته بود، انجام دهد.

اگر درباره اینکه آیا شرکت گوگل باید گوشی های پیکسل سال ۲۰۱۷ خود را ضد آب کند یا خیر، شکی وجود دارد، باید گفت که این خبر توسط یک منبع دیگر تایید شده و به نظر می رسد که غول موتورهای جستجو قصد دارد این کار را انجام دهد. آقای استفن هال از وب سایت ۹to5Google اخیرا مطلبی را توییت کرد؛ بدین گونه که “اکتبر سال گذشته هم آقای مک کللان اذعان داشت که گوشی های پیکسل ضد آب خواهند بود اما اینگونه نشد.”

اگر چه این اخبار هنوز در حد شایعه است و سال پیش هم اخبار را به همین صورت شنیده بودیم؛ اما باز هم می توان به ضد آب بودن گوشی های پیکسل در سال ۲۰۱۷ خوش بین بود، چراکه این اخبار توسط منبع دیگری نیز تایید شده اند.

.

منبع: phonearena

تاریخ درج  :  1395/11/9  
تعداد بازدید تا کنون :47

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

×