جستجو   :  

گوگل فروش قاب ضد آب LifeProof را برای گوشی گوگل پیکسل و پیکسل XL آغاز کرد

 گوشی های پیکسل گوگل دارای امتیاز IP53 و این در واقع بدان معناست که این دستگاه ها در هنگام بارندگی از کار نخواهند افتاد؛ اما حرف بیشتری برای گفتن نخواهند داشت.

گوگل ظاهرا در این مورد خود را مقصر می داند و تصمیم گرفته تا راهی برای آن بیابد. کسانی که مایلند تا گوشی های گوگل پیکسل خود را ضد آب کنند می تواند با پرداخت ۸۹.۹۵ دلار چنین ویژگی را در اختیار بگیرند. فروشگاه آنلاین رسمی گوگل فروش قاب ضد آب برای گوشی پیکسل و پیکسل XL را آغاز کرده است.

قاب های ضد آب LifeProof Fre که برای گوشی های گوگل طراحی شده از استاندارد IP68 برخوردارند و این به معنای آنست که با وجود این قاب های ضد آب، این محصولات می تواند در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل دستگاه مقاوم بوده و به مدت ۲ ساعت و بدون هیچ دردسری در عمق ۲ متری آب غوطه ور باشند.

شاید قیمت این قاب های ضد آب کمی بالا باشد؛ اما اگر فکر می کنید که ممکن است گوشی پیکسل شما در برابر نفوذ آب از دست برود، خرید آن می تواند کار عاقلانه ای باشد. شما غیر از این فکر می کنید؟

.

منبع: gsmarena

 

تاریخ درج  :  1395/10/29  
تعداد بازدید تا کنون :57

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

×