جستجو   :  

گلکسی نوت ۸؛ رکورد پیش‌فروش گوشی‌های سامسونگ را شکست

در کره جنوبی بعد از گذشت تنها ۲۴ ساعت ۳۹۵٫۰۰۰ دستگاه از این گوشی رزرو شد در حالی که سال گذشته ۱۳ روز طول کشید تا بالاترین نرخ پیش‌فروش؛یعنی ۳۸۰۰۰۰عدد، برای گلکسی نوت ۷ ثبت شود. با این‌که گوشی تقریبا قیمت بالایی دارد(۹۶۰ دلار قیمت پایه) ولی شاید تعجب کنید که تا به امروز در کره جنوبی ۵۵۰٫۰۰۰عدد از این گوشی ثبت پیش خرید شده است و این در حالی است که ۴۸ ساعت زودتر از آخرین رکورد پیش فروش گلکسی S8و S8پلاس سامسونگ، این عدد ثبت شد.

همچنین امروز سامسونگ خبر داد که در آمریکا نیز پیش فروش این گوشی، رکوردار شده است. مدت زمان پیش خرید این گوشی در آمریکا دو هفته بود و ۱۵ سپتامبر(۲۴ شهریور ماه) عرضه می‌شود.

در کره جنوبی حدود ۶۵% از سفارش‌های پیش‌خرید برای گلکسی نوت ۸ با حافظه خارجی ۶۴گیگابایت ثبت شده و رنگ آبی، پرطرفدارترین رنگ بوده است. پیش‌بینی می‌شود تا پایان مهلت پیش فروش، حدود یک میلیون دستگاه گلکسی نوت۸ در کره جنوبی پیش خرید شود.

 

 

تاریخ درج  :  1396/6/18  
تعداد بازدید تا کنون :74

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

×